FAQ

Jak długo zajmie przyjęcie mojego zamówienia?

Szacowany czas wysyłki rozpoczyna się po zmianie statusu zamówienia na „Wysłano”. Fabryka Futbolu dokłada wszelkich starań, aby wysłać zamówienie tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie, ale nie jest to gwarantowane. Dzień wysyłki zamówienia nie jest uważany za pierwszy dzień wysyłki.

Zamówienia bez personalizacji są zazwyczaj wysyłane w ciągu 2 dnia roboczego, z wyłączeniem produktów wyraźnie oznaczonych jako „Zamówienie przedpremierowe”  z zastrzeżeniem na stronie produktu.

Jeśli jednak zamówienie pochodzi bezpośrednio od producenta, może to zająć dodatkowy dzień. Również wysyłka międzynarodowa różni się w zależności od lokalizacji. Dobre ogólne oszacowanie to 5 do 7 dni roboczych. Weryfikacja przesyłek międzynarodowych może potrwać do 4 dni, ale zazwyczaj jest weryfikowana w ciągu 2 dni.

 

Jak niezawodna jest dostępność produktu?

Nasz sklep internetowy ma ten sam asortyment, co nasz sklep stacjonarny. W większości przypadków, gdy korki są sprzedawane w sklepie, inwentarz online zostanie zaktualizowany w ciągu minuty. Czasami jednak inwentarz może nie aktualizować się od razu lub ktoś może kupić te same korki online w tym samym czasie, co osoba kupująca w sklepie. Takie zdarzenie jest rzadkie, ale jeśli tak się stanie, natychmiast skontaktujemy się z Tobą, aby dostosować zamówienie.

 

Czy dostaniesz więcej rozmiarów wybranych butów piłkarskich?

Zwykle zamawiamy pełne silosy tylko raz na nową kolorystykę, lecz możemy domówić brakujące rozmiary ze starszych kolorystyk u naszych partnerów i dystrybutorów. Jeśli szukasz konkretnego rozmiaru buta, którego nie mamy już na stanie, możemy go dla Ciebie zamówić w zależności od dostępności.

 

Czy mogę zamówić przez e-mail lub telefon?

Tak, zezwalamy na składanie zamówień e-mailem i telefonicznie od klientów z terenu całej Polski. Aby zamówić przez e-mail, wyślij informacje o produkcie (imię, rozmiar, kolor) oraz imię i nazwisko oraz numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu uzyskania informacji o płatności.